kontrforss (kontrforss) wrote,
kontrforss
kontrforss

Сецесія зі смітника

Gustav Klimt - Judith I (Copy)

Ось поділюся своїми творчими пошуками та інтерпретацією на Клімта. Давно хотілося щось спробувати намалювати з його творчості, і так щоб помасштабніше :)

Якогось листопадового вечора випадково знайшов на смітнику цікаву дубову дошку. Видно було, що там якась різьба проглядається, але крізь шари пилу та майже в темряві важко було щось розгледіти. Мабуть хтось наводив порядки десь на старому горищі і позбувся старого непотребу. Для когось непотріб, а для іншого- скарби :)
PB180720
Придивившись вдома, зрозумів, що недарма притягнув- професійна різьба, стилістично сецесійна. Мабуть, дверця від старої шафи. Ну і тут у моїй голові вже ціла купа творчих ідей. Що з таким потенціалом робити.... Дзеркало, колаж, живопис....
PB180719
Якість цих фототок не дуже, фоткав на стару мильничку

DSCN1133
Спочатку відчистив різьблені елементи і зняв старий лак, підготувавши дошку до грунту і нанесення левкасу (в даному випадку акрилового)

DSCN1135
Відшліфував, поверхня вийшла досить твердою, навіть за допомогою шліфмашини, процес вирівнювання та шліфування зайняв годинки дві- три.

DSCN1219
Жаль, шо в творчому пориві :) забував фоткати всі етапи процесу.

DSCN1223

DSCN1702
Ну і саме цікаве -трансферне сусальне золото і французький мордан влетіли би в копійочку, але купувались давніше -ще до "пакращення" :)

DSCN1703
В процесі виявилось досить складно контролювати мордановий лак по часу, тобто після нанесення мордану треба перечекати 3 години, тоді класти золото, але по факту якось це все по відчуттях робиться, процес досить інтуїтивний, треба звикнути і натренуватись

DSCN1974
Сфоткав зі спалахом, весь фон засвітився :) Насправді до того як вибрати одну з найвідоміших картин батька австрійської сецесії, перелопатив купу картин, портретів у вертикальному звуженому форматі, але якось все не те....

DSCN2563
Загалом після всіх цих пошуків правильної техніки і фірмових мазків Клімта, після закінчення і покриття воском всієї поверхні, розумієш краще багато нюансів і багато чого б зробив по іншому, але це і є досвід.


Tags: Сецесіон, Станіславів, знахідки, мої роботи, мої фото, інший живопис
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments